O NAS

About Us

Firma Valoroeuf sas została założona w 1993 roku we Francji. Głównym jej celem jest waloryzowanie produktów ubocznych pochodzących z przemysłu jajowego. Jako firma opracowaliśmy swoją unikalną technologię do zbierania i przetwarzania tego surowca i tym samym dysponujemy rozwiązaniami umożliwiającymi waloryzację surowca do wysokiej jakości produktu.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją działalność w Polsce nawiązując współpracę z firmą Valco Sp. z.o.o.

Jako członek Grupy VEOS jesteśmy solidnym partnerem dla dostawców i klientów.

Chcesz zostać dostawcą? Kliknij tu.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

SustaianabilityNasza firma nieustannie się rozwija zgodnie z wszelkimi narastającymi potrzebami. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na trwałość naszych produktów jak i na zrównoważony rozwój całej firmy. Każdego dnia pragniemy przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju na poziomie społecznym, gospodarczym i ekologicznym.

Wyznając zasadę zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej zachęcamy nasz zespół, na wszystkich szczeblach, by angażował się w budowanie firmy, która rozwija się wraz z upływem czasu i zgodnie ze zmieniającym się rynkiem.

PRODUKTY

ProductsNasze składniki uzupełnią Twoją paszę dla zwierząt.

Oferujemy bazę do doskonałej i wysokiej jakości paszy dla zwierząt, z specjalnym asortymentem w każdej kategorii.

Wszystkie te produkty zawierają składniki odżywcze dostosowane do potrzeb zwierząt i wynikają z wieloletnich badań i doświadczeń w dziedzinie żywienia zwierząt, przeprowadzonych w naszej grupie VEOS.

Wszystkie nasze produkty spełniają najsurowsze normy jakości na rynku i dostarczają niezbędnych składników odżywczych niezbędnych do uzupełnienia codziennego karmienia zwierząt.

Czytaj więcej na naszej stronie www.actipro.biz

DOSTAWCY

SuppliersZachowanie jakości naszego surowca ma kluczowe znaczenie dla dobrego produktu końcowego. Opracowujemy konkretne technologie w celu wyodrębnienia, zachowania i przechowywania produktów ubocznych jaj i tym samym możemy zapewnić naszym dostawcom bezbłędne rozwiązania. Stoją za tym same pozytywy: minimalna obsługa, idealne podejście finansowe, maksymalna ochrona biologiczna, czystość, bezpieczeństwo i zgodność z prawem. Veos to firma, która wypracowała już swoją pozycję na runku produktów ubocznych pochodzących z przemysłu jajowego. Skontaktuj się z nami dziś, aby dowiedzieć, co możemy zrobić z Twoimi produktami ubocznymi.